Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Pazarlama ve Satış

Şirketimiz, temsilcisi olduğu ve kendi ürettiği ürünlerin pazarlamasiyla su arıtma, atıksu arıtma ekipmanlarının ve laboratuar malzemeleri ve kimyasallarının satışını yapmaktadir.

Proje ve Mühendislik

Firmamiz, Şebeke suyu, kuyu suyu, gol, nehir ve deniz suyundan içme ve kullanma suyu arıtma, her tür sektor izin atıksu arıtma ve geri kazanım sistemleri konularında uzman kadrosuyla projelendirme ve muhendislik hizmeti vermektedir.

AR-GE ve Labaratuar

Firmamız, AR-GE çaIışmaIarı kapmasında mevcut teknolojiyi en etkili şekilde kullanmak, yeni teknolojilerle yeni ürün ve malzeme geIiştirmek için sürekli çalışmaktadır.

Uygulama ve Taahhud

Profesyonel ekibimiz tarafindan hazırlanan projelerin uygulama aşamasında seçilen birinci sınıf malzemelerle ve usta işçiIikIe gerçekIeştirilir.

Montaj ve Danışmanlık

Firmamız,   Şebeke suyu, kuyu suyu, göl, nehir ve deniz suyundan içme ve kullanma suyu arıtma, her tür sektor izin atıksu arıtma ve geri kazanım sistemleri konularında uzman kadrosuyla projelendirme ve mühendislik hizmeti vermektedir.

Periyodik Servis ve Bakım

Bilgin arıtma tesisinin montajını tamamladıktan sonra anlaşmada belirtilen garanti suresi boyunca ucretsiz Servis ve Bakım hizmeti sağlar.

  Su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, servis ve yedek parça temini konularında Siz’lere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

  Adres

  Necatibey Cad. Ağaç Tulumba Sk. Erengül Han No:7/A Karaköy – İstanbul

  Telefon

  +90 212 252 79 17

  EMAIL

  info@bilginaritim.com