Hakkımızda

Bilgin Arıtım Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma sistemleri

Su arıtma sistemleri,  çevresel atık su arıtma ve geri  kazanım teknolojilerini uygulama, proje  , mühendislik ,  servis , montaj ve komple taahhudünü gerçeklestirmek  üzere  1994 yılında faaliyetine baslamış , zamanla ;  kimya , komple sıhhi tesisat ,  ısıtma havalandırma alanlanında teknolojik imalat ve uygulamala  faaliyet alanlarına  dahil etmiştir.  Uygulama,  faaliyet ve hizmet alanlarını  ;  konutsal düzeyden başlayarak, apartman, site, sanayi endüstriyel köy ve kentsel  alanlarda genişletmiştir.

Yurt dışı ve yurt içi almış olduğu eğitim, bilgi ve takip ettiği ileri teknolojik gelişmeler sonucunda ;  kullandığı kaliteli  ithal  ve yerli, son teknoloji ürünü teknik donanım ve ekipmanlar ile başarılı uygulamalara  imza atmıştır. Kendisini imalat, pazarlama, taahhüt, montaj ve satış sonrasi servis hizmetleri  konusunda geliştirmiştir.

Bilgin Su Arıtma Teknolojileri;

Yapmış olduğu çevresel arıtma teknolojileri uygulama ve imalatları sonucunda; kazandığı tecrübeler bağlı olarak ,  kendi know-how’ını geliştirmiş ve bunu arıtım dünyasına  TRUE-LIFE® markası altında sunmaktadır.

Çalışmalarında deney, gözlem ve ilk elden doğru verilere önem veren yönetim anlayışı ile markanın; gelişimi, güçlenmesi, bir güven ve kalite unsuru olarak görülmesi sağlanmıştır..

Yapılan doğru bayi organizyasyonu sonucunda müşterilerine; ilk elden düşük maliyetli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Hizmetlerin; satış sonrası teknik bilgi ve desteği ile pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Firma, hedefi doğrultusundaki büyüme ve teknolojik gelişmeyi sağlamak için; kendi bünyesinde pazarlama, altyapı hizmet oluşum ve gelişimine önem vermiş; mühendislik ve proje, ar-ge ve laboratuar, uygulama ve taahhüt , montaj, satış sonrası teknik destek ve servis , halkla ilişkiler gibi departmanlarını oluşturarak, ileri teknik donanom ile geliştirmiştir.

Dünyanın sınırlı kaynaklarının, enerji dönüşümünde olduğu gibi; doğal dengenin zarar görmeden kullanımı, geri dönüşümünün sağlanması için, çevresel yatırımlar önemle desteklenmelidir. Bundan dolayı biz arıtma sektöründeki firmalara; genel kültürün verilmesi ve uygulanması alanında önemli görevler düşmektedir. Bu bilinçle hareket eden firmamız, görevini titizlikle ve ciddiyetle gerçekleştirmekte , bu alandaki gelişmelere destek vermektedir.

  Su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, servis ve yedek parça temini konularında Siz’lere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

  Adres

  Necatibey Cad. Ağaç Tulumba Sk. Erengül Han No:7/A Karaköy – İstanbul

  Telefon

  +90 212 252 79 17

  EMAIL

  info@bilginaritim.com